Daterad Öland 20 juni -01. Tusch, färgkrita och blyerts 10,5 x 18 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui