Auktioner online

Alfred Bergström, Eftermiddagssol.
< 1m
3 375 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Figurin, porslin, Wien, Österrike, 1900-tal.
2m 32s
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Poul Hundevad, matbord, Danmark, 1960-tal.
4m 32s
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Georges Braque, efter, "Pichet noir et citrons".
7m 32s
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljusstakar, ett par, Torshammar, 1900-talets början.
9m 32s
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Wahlberg, "Grekisk bergsstad".
11m 32s
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helgonbildskåp/bordsvitrin, syneuropa, 1700-tal.
14m 32s
3 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK