Soffbord 1900-talets mitt.
< 1m
Soffbord 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
2m 21s
Taklampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
4m 21s
Gunnar Norrman, "Körsbär".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1940-tal Swedish Modern.
6m 21s
Byrå 1940-tal Swedish Modern.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-talets andra hälft.
8m 21s
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Lindvall sänggavel samtida.
12m 21s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK