7 champagnekupor samt ett starkvin/likörglas. Rik dekor av färgat glas samt guld. Höjd ca 13 resp. 10,5 cm. Ett av glasen bär etikett.
Slitage, repor och märken. Mindre tillverkningsdefekter.