5st 5-kronor Gustav V 1935.
5st 10-kronor Gustav VI Adolf 1972.
1st 50kr Det Kungliga Bröllopet 1976.
2st 2kr Oscar II och Drottning Sofia.
3st 2 kronor Oscar II 1897.
1st 400-årsminnet av Gustav Vasas befrielsekrig.
2st Gustav V Delawareminnet 1938.
1st 300-årsminnet av Gustav II Adolfs död 1932.
4 mynt ej i silver medföljer.
2 cigarettetuier, längd 8-10cm.
Bruksslitage. Mynt med repor och anlöpningar. Etuier med repor.