1451 föremål
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
19 tim 46m
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
19 tim 56m
Ulf Trotzig, komposition.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Kossan".
20 tim 10m
Lennart Jirlow, "Kossan".
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lisa Hilland, bordslampa ur serien Glamrocks 2023.
21 tim
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn Dyrlund Danmark 1970/80-tal.
21 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Röllakan ca 188x143 cm signerad "IA".
21 tim 16m
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1930/40-tal.
21 tim 18m
Taklampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Augustus Osborne Lamplough, Vy från Nilen.
21 tim 24m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
21 tim 26m
Fåtölj 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterbelysning ett par Fagerhult sent 1900-tal.
21 tim 32m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf.
21 tim 38m
Gucci, scarf.
2 170 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
21 tim 42m
Cartier, scarf.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 299 x 217 cm.
21 tim 50m
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 299 x 200 cm.
21 tim 56m
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK