360 föremål
Yngve Ekström, skåp, "Furubo", Swedese.
3d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, sent 1900-tal, signerat P.N.
11 tim 23m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
2d 11 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, Sverige, 1900-talets mitt.
1d 10 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
3d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
1d 11 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
3d 12 tim
Matbord, 2000-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
2d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jameelah El-Gahsjgari, taklampa, "Dome", Moooi.
6d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, Luxus, 1970-tal.
6d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Aalto, vas, Iittala, Finland.
9 tim 25m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
5d 5 tim
Pall, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
1d 11 tim
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
1d 8 tim
8 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK