361 föremål
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard med två hyllplan, Porro, Italien.
2 tim 19m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, G&C Billeder A/S Danmark.
3d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, CG Hallberg, 1920/30-tal.
2 tim 16m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvfigurin, Italien, 1980-tal.
2d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Josef Frank, vägglampa, Firma Svenskt Tenn.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, bordslampor, 2 st.
1d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 5 tim
Matbord, 1960-tal.
1 534 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jameelah El-Gahsjgari, taklampa, "Dome", Moooi.
6d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
2d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa, "Soffa 5", Grythyttan.
2d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
1d 2 tim
Bordslampa, 1970/80-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
3d 5 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yngve Ekström, skåp, "Furubo", Swedese.
3d 6 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
3d 6 tim
Matbord, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Thommy Bremberg, "Stekt ägg".
5d 5 tim
Thommy Bremberg, "Stekt ägg".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
5 tim 18m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
2d 8 tim
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, sent 1900-tal.
1d 3 tim
Taklampa, sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, sent 1900-tal, signerat P.N.
5 tim 54m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wilhelm Kåge, vas "Argenta", Gustavsberg 1951.
2d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
5d 23 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
5d 5 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

558. Sigrid Hjertén, "Le Puy-en-Velay".
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK