361 föremål
Josef Frank, vägglampa, Firma Svenskt Tenn.
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
1d 5 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 5 tim
Matbord, 1960-tal.
1 534 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
3d 6 tim
Matbord, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
4d 23 tim
Pall, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ron Arad, stolar, 6 st, "Tom Vac", Vitra.
6d 1 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard med två hyllplan, Porro, Italien.
1 tim 57m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
2d 5 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
3d 6 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, Sverige, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
3d 5 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets fjärde kvartal.
3d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
1d 5 tim
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

581. Arne Jones, "Kopparblomman".
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
Aktuellt bud:
7 500 SEK