388 föremål
Cartier, kulspetspenna.
6d 22 tim
Cartier, kulspetspenna.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
19 tim 24m
8 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dagbädd, samtida tillverkning.
22 tim 34m
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Erik Höglund, bordslampor, 2 st.
21 tim 24m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Folke Ohlsson, fåtölj "USA" för DUX 1960-tal.
2d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj, 1970-tal.
4d 20 tim
Fåtölj, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1979.
2d 22 tim
Fåtöljer, ett par, 1979.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
1d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
5d 16 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvfigurin, Italien, 1980-tal.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
23 tim 24m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Allard, soffa, "Cinema", Lammhults.
5d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Cyrén, glas, 12 st, "Nobel", Orrefors.
6d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

958. Victor Vasarely, "Topaze Noire Negatif".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Fair warning
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK