Inred sommarhuset

322 föremål
Bänk, 1800-tal.

Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 297 x 255 cm.

Utropspris
9 000 SEK
Pall, 1950-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Åke Lange, efter, C-print, 2/10.

Utropspris
2 500 SEK
Korgstol 1900-talets mitt.

Utropspris
2 500 SEK
Skrin, allmoge, 1800-tal.

Utropspris
3 000 SEK