BALKONGRÄCKE, smidesjärn, mässing, Ny Louis XVI, Paris sent 1800-tal.

Rik smidesdekor av bla akantusrankor och medaljong krönt av bandrosett. B 68, h 86.

Slitage. Anlöpningar.

Alkuperä - Provenienssi

Rivningshus i Paris.

Lähtöhinta
3 000 SEK