PABLO PICASSO, efter. ANDRÉ VILLERS, Portfölj med 30 offsettryck, "Diurnes", néconpages et Photographies, utgiven av Berggren, Paris, 1962. Numr. 55/1000
Tryck efter collage av Picasso. Ca. 40x30.
Smärre slitage, vissa fuktskador och mindre fläckar.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?