SMÖRGÅSBESTICK, 24 delar, nysilver, i etui samt FRUKTKNIVAR, 12 st.

Benskaft. Graverad dekor. Fruktknivar i ställ uppburet av putto. Tot h 36.

Slitage, några skaft med sprickor, etuiet med smärre skador. Stället med slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK