Edward Charles Barnes

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1830-1890)
Edward Charles Barnes

EDWARD CHARLES BARNES, olja på duk, signerad.

Sittande kvinna med bok och parasoll på strand. 59 x 44 cm.

Krackelyr. Ytsmuts. Färgbortfall.

Alkuperä - Provenienssi

Äldre Christie's nummer.

Lähtöhinta
5 000 SEK