TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

Bord, stolar 1 par och karmstolar 1 par. Målad metall och betsat lövträ. Hopfällbara stolar och karmstolar. Bord med nedfällbar skiva. Bordets diameter 89. Höjd 68 cm.

Slitage. Repor och märken. Färgbortfall. Torrsprickor. Något anlupen metall.

Lähtöhinta
2 500 SEK