Muut
722427

CYKEL, Hermes, Nymans Verkstäder, Uppsala, 1900-talets mitt.

Lackerad metall. Herrmodell. Sits i konstläder. Höjd vid styre 108 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Rost. Fläckar. Färgbortfall. Ej fullständigt genomgången.

Lähtöhinta
2 500 SEK