VÄSKA OCH NECESSÄR, 2 delar, Christian Dior.
Monogrammönstrad canvas med blå läderdetaljer samt en av väskorna med axelrem i form av kedja. Märkta "Christian Dior MADE IN FRANCE". Längd ca 22 respktive 27 cm.
Slitage, smuts, repor, fläckar samt trög dragkedja och knapp.