BENGT ERLAND FOGELBERG; Tillskriven, tuschteckning, ej signerad.
Antik figurgestalt. 15,5 x 13,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Lagad reva rakt över pappret, skador, lagningar, gulnad, uppfäst på papp.
Christian Hammers samling, Stockholm.