STOLAR, 2 st, "Seggiola", Plinio Il Giovane, Italien, 2000-tal.

Grålaserad ek. Kopplade ben. Brickmärkta.

Bruksslitage. Mindre avslag. En med spricka på sits vid benfäste.

Lähtöhinta
2 000 SEK