Mahogny. Bord med tre iläggsskivor. Rundade hörn. Längd 200 cm. Bredd 110 cm. Höjd 73 cm. Tre iläggskivor 55x110x2 cm.
Två karmstolar samt fyra stolar.
Bruksslitage. Mindre märken och repor.