Kellot
714928

FICKUR, Ademar Freres Geneve, 14K guld, tidigt 1900-tal, totalvikt ca 66 g.

Diameter ca 4,5 cm.

Ej funktionstestad, smärre ytslitage

Lähtöhinta
5 000 SEK