Snake Mountain playset i öppnad originalförpackning. Bruksanvisning, klistermärken och poster medföljer. Kartongen med svenska prislappar. Bredd 64 cm, höjd 49 cm.
Kartongen med pappersskador och tryckmärken. Fuktskadad. Slitage.