Snake Mountain playset i oöppnad originalförpackning. Kartongen med svenska prislappar samt "OBS! Figurer ingår ej" etikett. Bredd 64 cm, höjd 49 cm.
Kartongen med pappersskador och tryckmärken. Delvis fuktskadad. Slitage.