OKÄND KONSTNÄR 1800/1900-TAL, Ett par, Olja på duk, ej signerade.
Dam- och herrporträtt. Utförda efter äldre förlaga från 1800-talets början. Duk, ovala, vardera 66 x 54 cm. (Möjligen otydligt signerade och daterade 1920? på spännramen)
Slitage, något krackelerade, dukskada.