Battle cat, Two-Bad, Orko samt Roboto i oöppnade europeiska originalförpackningar. Samtliga med svenska prislappar. Höjd 28-29 cm.
Battle cat med smärre slitage och repor. Figurernas kort med veck och kantnötningar. Något böjda kort.