ANSELM (ANSELMUS) VAN HULLE, Efter, kopparstick, 4 st, 1700-tal.
"Fridericus Gvilhelmus", "Abraham Keyser", "Henricus Langenbeek". Bladstorlek vardera 38 x 28 cm. Äldre ramar.
Ej examinerade ur sina ramar. Gulnade, fläckar, smärre skador.