SIDEBOARD, teak, Sverige, 1900-talets mitt.

Skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, fyra lådor. Bredd 160, djup 43, höjd 77 cm.

Visst slitage samt toppskiva med fuktfläck.

Lähtöhinta
2 500 SEK