FIGURINER, 6 st, Lisa Larson, samt SALT- och PEPPARSTRÖARE, Anita Nylund, 1900-tal.

Säl, hund samt fyra figurer av Lisa Larson, höjd 4- 22 cm, salt- och pepparströare av Anita Nylund, höjd 10- 15 cm.

Bruksslitage. Den större figurinen av Lisa Larson med nagg. Stöare saknar proppar undertill.

Lähtöhinta
1 500 SEK