Säl, hund samt fyra figurer av Lisa Larson, höjd 4- 22 cm, salt- och pepparströare av Anita Nylund, höjd 10- 15 cm.
Bruksslitage. Den större figurinen av Lisa Larson med nagg. Stöare saknar proppar undertill.