12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 2 smörknivar, 12 teskedar, 12 kaffeskedar. Längd 10-25 cm. Knivarna med rostfria blad.
Slitage, repor.