SÄNG, Simmons Company, USA, 1900-talets första hälft.

Målad metall. Genombrutna gavlar. Yttermått ca 201 x 122. Bäddmått ca 191 x 121 cm. Höjd 122 cm.

Slitage. Repor och märken. Färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK