SIGNERADE KUNGLIGA FOTON, 3 st, Drottning Louise, Prins Wilhelm, Prinsessan Margaretha, 1940-50-tal.

Porträttfoton av Drottning Louise, Prins Wilhelm och Prinsessan Margaretha, samtliga egenhändigt signerade, kronprydda ramar, bladstorlek 16 x 22,5 - 18 x 24 cm.
Medföljer: Inträdeskort till Stockholms stads fest på Börsen med anledning av förmälningen mellan Kronprins Fredrik av Danmark och Prinsessan Lovisa av Sverige och Norge, 31 juli 1869. Bladstorlek 12,5 x 19,5 cm.

Fotoramen med drottningen saknar sitt stöd. Ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
4 000 SEK