FLAMLÄNDSK SKOLA 16/1700-TAL, olja på koppar, ej signerad
Pietá. 23 x 18.
Bucklor. Hål i hörnen. Smärre repor. Färgbortfall. Påmålningar och retuscher.
Köpt på Beijers 1985