Lagonda Incabloc med ljus urtavla och guldfärgat sifferindex samt sekundvisare. Total diameter ca 30mm. Aria med svart urtavla och guldfärgat stavindex. Total bredd ca 28 mm. ASU Lyx med mörk urtavla med index av vita stenar samt guldfärgade siffror och stavar. Total bredd ca 27 mm.
Ej funktionstestade. Ytskikt med slitage och repor. ASU med något missfärgad urtavla.