Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

BARSKÅP / CHIFFONJÉ, bonad björk, 1900-talets första hälft.

Två hyllplan, tre låsbara lådor, låsbart barskåp med ställ för glas, låsbar chiffonjédel med hyllplan och två utdragbara lådor. Höjd ca 115 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor, mindre fanerskador, stötmärken. Två nycklar, endast en är original.

Lähtöhinta
1 500 SEK