Kellot
703993

HERRARMBANDSUR/DYKARKLOCKA, Sovjetunionen, sent 1900-tal.

700 meter. Armband och etui medföljer. Stål, svart urtavla. Diameter ca 5,8 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK