BOLLE, eventuellt Norge, 1700/1800-tal.

Rund form. Bemålat trä. Påskrift. Daterad 1886. Diameter 20 cm.

Hårt slitage. Lagad. Genomgående sprickor. Färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK