Dalahäst, Grannas A Olssons Hemslöjd Nusnäs Mora, modern tillverkning.

Bemålat trä. Etikettmärkt. Höjd 38 cm.

Smärre ytslitage. Stötmärken samt repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK