SKÅP, 1900-talets mitt.

SKÅP, 1900-talets mitt.

Teak. Beslag av mässing. Ett dörrpar med bakomliggande hyllplan av glas och lådor. Dörrar med räfflad dekor. Bredd 90. Djup 40. Höjd 110 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. En låda saknas. Något solblekt.

Lähtöhinta
3 000 SEK