SKÅP, Jugend, 1900-talets första hälft.

Vitmålat. Skåp med bakomliggande hyllplan. Nedtill låda. Längd 87, bredd 51 och höjd 186 cm.

Slitage. Avskavd färg. Märken. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK