MILITARIA, sk Trench Art, 5 delar, England, Första Världskriget.

Mässing. Omarbetade artilleripjäser. Höjd 13 - 26 cm.

Ytskikt med slitage. Anlupna. Bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK