12 skedar med genombrutet skaft med dekor av blommor, längd 12cm.
5+1 skedar med dekor av snäcka längd 11,5-12,5cm.
2 sockertänger.
1 såsslev.
1 liten saltsked.
3 skedar samt 1 sillgaffel med dekor av rosor.
Slitage. Repor. Gravyr.