Lackerad plåt. 9 st bildremsor i glas medföljer. I originalkatong. Längd ca 20. Höjd ca 18 cm.
Slitage. Repor och märken. Lös del inuti lanternan. Lock saknas. Kartong med hårt slitgae och skador.