BESTICKSERVIS, 24 delar, silver, "Herrgård", Cohr, Danmark, svenska importstämplar. Total vikt 873 g.

6 bordsgafflar (längd 19 cm)
6 bordsknivar med rostfria blad (längd 20,5 cm)
12 mockaskedar (längd 12 cm)

Smärre slitage. Ett smärre antal delar anlupna.

Lähtöhinta
1 500 SEK