Art Déco

Art Déco

BARSKÅP, art déco.

Fanerat med valnöt. Dekor av intarsia. Ett dörrpar med bakomliggande barinredning. På spiralvridna ben. Bredd 63. Djup 35. Höjd 86 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Några mindre fanerskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK