VÄSKA, "Saumur 35", Louis Vuitton.
Monogram canvas med ljusa skinndetaljer. Väskans bredd samt axelrem justerbar. Utvändigt två fack med spännen. Fodrad i brunt canvas, invändigt ett fack med mindre fack. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt med numrering. Ca 35 x 26 x 23 cm.
Smärre slitage. Mindre märken och repor. Smuts.