JOHN STEN, gouache på papper, signerad
Kvinnor i landskap med languster, studie till triptyken "Langousten", 1917. 78,5 x 78,5.
Uppfäst på pappannå. Gulnad. Revor. Veck. Skador. Repor. Rispor. Bristfällig montering