Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024
Korut
686153

DIADEM, silver, odlade pärlor, svenska stämplar K&BC 1967.

Spetsar i doserad modell med dekor av vita odlade pärlor. Höjd ca 15-40 mm.

Mindre slitage. En lös pärla.

Lähtöhinta
2 000 SEK