OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL, akvarell efter Vittore Carpaccio Italien ca (1455-1526).
"Larrivo degli ambasciatori inglesi presso il re de Bretagna" ur Ursula sviten. 31 x 66 cm.
Något gulnad. Reva i övre vänstra hörnet.
Orginalet finns på Accademia, Venedig.