LJUSSTAKAR, ett par, samt SKÅL, glas, ur serien "Twister", Kjell Engman, Kosta Boda, signerade och numrerade.
Dekor i grått och orange. Signerade 60033 (ljusstakar) och 50034 (skål). Skålens höjd 20 cm, diameter 37 cm. Ljusstakarnas höjd 30 cm.
Obetydliga repor.